T&F: 0242 346 29 92[email protected]
Kaliteden ödün vermeden 40 yıllık tecrübeyle..
HIZLI ERİŞİM
T.C. MERKEZ BANKASI DÖVİZ KURLARI
- ALIŞ SATIŞ
USD 18,8100 18,8439
EUR 20,2127 20,2492
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN
HAKKIMIZDA

Firmamız inşaat sektöründe halen Çinler Mühendislik İnşaat San.ve Tic. Ltd. Şti. olarak sürdürdüğü çalışmalarına 1974 yılında Burdur’ a bağlı Bucak ilçesinde “Akdeniz Torna Atölyesi” olarak başlamıştır. Kurucumuz Hüseyin Çin tarafından atılan temeller üzerinde kardeşler Hasan Hüseyin Çin ve Osman Çin’ in de katılımıyla firmamız büyümeye devam etmiştir. Önce büyük araçlara ilave dingil, dingil kaldırma işleri yapılmaya başlanmış, zaman içinde şase akşamı üzerine imalatlar yapılmıştır. Bu sıralarda da yedek parça satışı yapılmak üzere “Oto Çinler” kurulmuş ve ileri ki yıllarda üretim faaliyetleri de Oto Çinler çatışı altında toplanmıştır.

Firmamızın satış faaliyetlerinin merkezi olarak düşünülen İzmir şubesi 1986 yılında faaliyetine başlamıştır. Geçen zamanda inşaat malzemeleri konusunda faaliyet gösteren Çinler İnşaat Mamulleri San.ve Tic.Ltd.Şti. kurulmuştur. Bu firma bünyesinde başlatılan “Saç kapı kasaları ve mermer” üzerine üretim ve pazarlama faaliyetleri halen devam etmektedir. Yakın illerimizden olan Antalya’ya şube açılarak saç kasa pazarlama ağımızı genişlettik.

2000 yılında firmamız içinde sektörel bazda yeniden yapılanmaya gidilmiş ve pazarlama olarak Antalya şubemiz merkezden ayrılarak “Oto Çinler Yedek Parça San.ve Tic.Ltd.Şti.” adi altında pazarlama faaliyetlerine; saç kasaya ek olarak yangın kapısı, ahşap ve çelik kapı ürünlerini de ilave ederek devam ettirmiştir.

2012 yılında Çinler Mühendislik İnşaat Metal Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak isim ve faaliyet konularında değişikliklere gidilerek; pazarlama faaliyetlerine ilave olarak inşaat taahhüt, proje, iç mimari proje ve uygulama, onarım ve güçlendirme, enerji kimlik belgesi gibi mühendislik hizmetlerini de vermeye başlamıştır.
Saygılarımızla


ŞİRKETLERİMİZ
Mühendislik İnşaat Metal Otomotiv Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. Genel Müdür: OSMAN ÇiNTEK KALE YAPI DENETİM, 2010 Yılında Çinler LTD. ŞTİ. istirakı ile kurulmuş Antalya merkezli bir yapı denetim firmasıdır. Kapsamlı bilgi almak için lütfen web sayfamızı ziyaret ediniz. Şirket Web Sitesi

ÇİNLER MÜHENDİSLİK İNŞAAT METAL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ | Her hakkı saklıdır | 2016 mustafaatas.com.tr